Mobilchef

Kurumsal

Kurumsal

Ömer Atiker Holding markası MobilChef’in farklı amaçlara yönelik olarak tasarladığı Karavan Tipi Mobil Mutfaklar, Food-Trailer ve Kiosklar, Modüler Mutfak Sistemleri, Mobil Pizza Fırını, Treyler Tipi Mutfaklar, Sahra Mutfaklar, Araç Üstü Mutfak Sistemleri gıda ürünlerinizi tüketicilere sağlıklı ve güvenli biçimde ulaştırmanızı sağlıyor. MOBILCHEF’in sunduğu özgün, ergonomik, sağlıklı ve güvenli mobil mutfak çözümleri ile müşterilerinizle bağınızı koparmayın.

Gücümüzü müşteri memnuniyetinden aldığımıza inanarak müşterilerimizin sürdürülebilir rekabet gücüne katkı sağlamak için etkin ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 14001 Çevre Güvenliği, ISO 50001 Enerji Yönetimi, COVID 19 Güvenli Üretim ve Güvenli Hizmet sistemleri çalıştırmaktayız.

MOBİLCHEF yöneticileri, beyaz ve mavi yakalı personeli; tüketicilerin sağlıklı ve güvenli yaşam hakkına saygılı olmak, müşterilerimizin sürdürülebilir büyüme ve gelişmelerine katkı sağlamak için durmadan, yılmadan, zevkle ve heyecanla çalışır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz

İşimiz; müşterilerimize özgün, ergonomik, sağlıklı ve güvenli mobil mutfak çözümleri sunmaktır.

Misyonumuz

Yaşama gücümüzü; müşterilerimize rekabetçi, estetik, kaliteli ve inovatif mobilite çözümleri sunmak, tüketicilere güvenli ve sağlıklı bir yaşam hakkı sunulmasına katkı sağlamaktan, yaşlı dünyamızın kaynaklarını rasyonel ve verimli biçimde kullanmaktan alırız.